Intranet Nolimit

 

Track&Trace

WEB Platform No Limit

Proč No Limit

Proč No Limit

Jsme sehraný kolektiv, který díky zapojení a zkušenostem, účinně realizuje úkoly vytyčené našimi Klienty. Domníváme se, že v práci jsou nejdůležitější vždy lidé, díky jejich kompetencím a svědomitosti, projekty jsou realizovány dobře a včas. Proto s veškerou péči vybíráme členy našeho kolektivu, ale rovněž plánujeme jejich práci tak, aby měli motivaci a měli současně potřebné znalosti, jakož i dokonalé dovednosti.

Mezi námi je hodně osob s různými zájmy: sportovními, hudebními, kuchařskými, zahradnickými… Domníváme se, že ke štěstí vede pouze profesionální úspěch, ale rovněž, a možná právě, možnost realizace životního hobby. Naší hlavní zásadou je rčení "Není důležité co děláš, nejdůležitější je, abys to dělal s vášní". Snažíme se, aby toto pravidlo platilo také v naší každodenní práci.CZYTAJ WIĘCEJ »

Ve snaze o nejvyšší úroveň obsluhy našich Klientů, zavádíme komplikované procesy s použitím nejnovějších technologií. Moderní vozový park, automatizace skladových operací a informační zázemí dovolují obsluhu tisíce objednávek v nepřetržitém režimu. V každodenních činnostech mnoho času věnujeme modernizaci našeho byznysu, aby služby, které nabízíme  byly konkurenceschopné a realizované s největší kvalitou.

Naším cílem je nejlepší automatizace skladových prací

V roce 2013 jsem slavnostně spustili Sorter PTU (Push Tray Unit), který je hlavním článkem v procesu třídění objednávek v našem logistickém centru. Zavádíme pokročilé IT řešení v dopravě, které zajišťují uspořádaný proces řízení přepravy nákladů. Díky osvědčeným programům a moderním zařízením optimalizujeme trasy, kontrolujeme bezpečnost přepravovaného zboží a poskytujeme Klientům informace o stavu objednávky v reálném čase.CZYTAJ WIĘCEJ »

Náš příběh s logistikou jsme zahájili na prahu systémové transformace v Polsku v roce z 1990. Ze začátku jsme poskytovali služby v rozsahu dopravy a spedice, ovšem už po několika letech jsme vybudovali první sklad a rozšířili jsme svou činnost o skladovou logistiku. Díky dlouhodobé spolupráci s firmami vysokých operačních standardů, jako P&G, Reebok nebo ING Bank, jsme rozvinuli kompetence tvoření dedikovaných řešení.

 

 

Polityka prywatności