Intranet Nolimit

 

Track&Trace

WEB Platform No Limit

Umění logistiky, logistika umění

Umění logistiky, logistika umění

Naše služby jsou zaměřeny na firmy, pro které je vysoká kvalita a včasnost prioritní.

Dodáváme komplexní logistické řešení, přizpůsobené potřebám Klienta se zachováním nejvyšších kvalitativních norem a bezpečnosti, optimálně úsporně, se zachováním péče o Zaměstnance a ochrany prostředí.

Nezáleží na tom, zda to jsou služby smluvní logistiky, dodávky do obchodních sítí, automobilová doprava nebo dodatečné služby VAS, vždy realizujeme svěřené úkoly s nejvyšší pečlivostí. Zúčastněný, kompetentní a různorodý kolektiv, který se skládá současně ze zkušených odborníků, jakož i mladých inovátorů, je naší největší hodnotou. S hrdostí a angažovaností realizujeme již třetí dekádu služeb pro nejvíce náročné Klienty, a mezi nimi mnoho mezinárodních lídrů ve svých odvětvích.

Kam směřujeme čili No Limit v logistice

Postupně rozšiřujeme rozsah našich služeb. Některé z nich, jako je doprava nebo distribuce, poskytujeme na území celé Evropy. Ve službách smluvní logistiky chceme být jedním z vedoucích představitelů středoevropského regionu. Aktivně rozvíjíme veškeré logistické služby pro ty, kteří vidí úspěch svých firem v oblasti e-commerce. Působíme na trzích za východní hranicí Polska, a výhledově plánujeme spolupráci z firmami ze vzdálené Asie.