Intranet Nolimit

 

Track&Trace

WEB Platform No Limit

No Limit Park

No Limit Park

Naším cílem je doručování komplexních služeb přizpůsobených k potřebám Klienta se zachováním norem kvality a bezpečnosti, optimálním úsporným způsobem, se zachováním péče Zaměstnance a ochrany prostředí.

Díky specializaci optimalizujeme náklady a dosahujeme vysokou kvalitu.
Náš vozový park No Limit tvoří tahače Mercedes Actros, plachtové návěsy a návěsy skříňové karosérie tzv. furgon (box).
Specializujeme se na silniční dopravu na území Polska a států západní Evropy. Náš vozový part je efektivně využíván pro linkovou přepravu v rámci realizovaných služeb, které realizuje Distribuční oddělení. Ochotně také spolupracujeme s Klienty, kteří očekávají optimalizaci času a výdajů přepravy na základě dobře stanoveného převozního plánu.
Hlavní země, ve kterých realizujeme přepravní služby: Německo, Benelux, Itálie.
Zaručujeme bezporuchovost, bezpečnost, nízké provozní náklady, ochranu životního prostředí a nejlepší pracovní podmínky pro Řidiče.
Vlastníme tahače Mercedes Actros  třídy Euro5 a  Euro6, průměrný věk méně než 2 roky, návěsy Kassboehrer a Schmitz. Vozový park No Limit je zahrnut do programu nejlepší servisní obsluhy.
Zaměstnáváme zkušené, motivované Řidiče. Péče o Zaměstnance je v naší firmě nadřazená a díky tomu minimalizujeme rotaci zaměstnanců. Řidiči se účastní pravidelných školení v oblasti techniky jízdy. Společné výhody, které dosahujeme my a naši Klienti, to je bezpečnost a vysoká kvalita služeb.

Pokročilé programové vybavení a moderní zařízení zajišťují uspořádaný proces řízení dopravní objednávky.

IT řešení nám dovolují:

- optimalizovat trasy,
- kontrolovat bezpečnost nákladu,
- doručovat Klientovi informace o stavu a skutečném čase,
- společně s Řidiči analyzovat parametry jízdy a neustále zdokonalovat jejich dovednosti. Úsporná jízda nám dovoluje šetřit výdaje a chránit životní prostředí.
V rámci naši specializace s oboustranným prospěchem spolupracujeme se spolehlivými subdodavateli a nabízíme jim výhodné sazby výměnou za přizpůsobení se k standardu No Limit a kvalitě služeb a současně jim dodáváme moderní řešení pro řízení dopravy.