Intranet Nolimit

 

Track&Trace

WEB Platform No Limit

Sběrné zásilky

Sběrné zásilky

Nabízíme službu garantovaného doručení zásilky ve stanoveném čase (den, hodina) na území Polska a vybraných regionů Evropy. Zajišťujeme komplexní logistické služby týkající se zásilek každého druhu, bez ohledu na jejich velikost a místo určení.

Na přepravním trhu působíme od 1990 roku. V tomto období se nám podařilo vytvořit efektivní distribuční síť. Všechny objednávky realizujeme včas při plné optimalizaci trasy a času jízdy s přizpůsobením druhu a velikosti dopravního prostředku k požadavkům Klienta.

Zajišťujeme flexibilní přístup. Navrhujeme procesy distribuce přizpůsobené pro potřeby nejvíce náročných Klientů. Obsluhujeme klienty především z odvětví:
- textilu,
- oděvů,
- obuvi,
- sportovních potřeb,
- kosmetiky,
- POS

Nabízíme vozový park vybavený pro převoz textilu a jiného choulostivého zboží a nepřetržitý  monitoring realizace objednávky (Track&Trace).
Systém tuzemské distribuce je založen na čtyřech hlavních distribučních regionech, které se soustředí kolem našich překladních skladech umístěných v Varšavě, Poznani, Sosnovci a Vratislavi (Wrocław). Regionální místa překládek jsou v Bialymstoku (Białystok), Gdaňsku (Gdańsk), Lodži  (Łódź) a Řešově (Rzeszów).

V rámci projektů nabízíme našim Klientům a jejich Partnerům odborná řešení, projektujeme a analyzujeme distribuční procesy a přizpůsobujeme je k požadavkům daného odvětví.