Intranet Nolimit

 

Track&Trace

WEB Platform No Limit

Komplexní služby

Komplexní služby

Nabízíme komplexní skladovací služby, které zahrnují řadu operací spojených s obratem zboží a jeho předáním k další distribuci.

NAKLÁDKA

Dodávka převzetí, překládka, cross-docking – toto jsou příklady nakládky, které neustále provádíme pro naše Klienty. Nezávislé od úrovně složitosti, můžeme podpořit každý podnik v rychlém a náležitém přesměrování doručení z jednoho místa na druhé.

SKLADOVÁNÍ

Sklady No Limit, jsou vybudovány ve standardu třídy A a zajišťují naším Partnerům bezpečné uskladnění jejich zboží. Náš hlavní objekt v Pruškově (Pruszków) s celkovou užitnou plochou 30 000 m2 je jednou z nejmodernějších budov tohoto typu v Polsku.   
V rámci skladování, nabízíme skladování zboží s maloobchodním přístupem a tradičně v paletových a kartonových jednotkách s použitím regálů vysokého skladování s využitím moderní infrastruktury a systému WMS, které dovolují spravovat skladovací místo pokud možno nejvíce optimalizovaným způsobem.
V našich skladech skladujeme cca 60 000 různých sortimentních položek.

COPACKING

Maloobchodní kompletace zboží je částí skladovací logistiky, ve které se No Limit specializuje už mnoho let. Realizace a balení objednávek našich Klientů je současně jak pro ně tak pro nás klíčovou záležitostí, vyžadující vysokou kvalitu a velkoobjemovou flexibilitu.
V roce 2013 jsme do našeho logistického centrum v Pruškově (Pruszków) přijali více než 17 mln. kusů zboží a předpokládáme, že tento počet v následujících letech bude narůstat. Mezi jinými také proto, že jsme v minulém roce spustili Sorter Push Tray Unit, který ještě více navýšil naše denní možnosti obsluhy objednávek pro naše Klienty.
Široká nabídka doplňkových služeb, jako je nalepování etiket, kótování, žilkování a vrácení obchodní hodnoty zboží realizujeme také u příležitosti copackingu zboží, ale nejen to.

PŘÍPRAVA ZBOŽÍ PRO DALŠÍ DISTRIBUCI

Správné označení, zaslání a předání zásilek pro další distribuci je poslední části logistického i procesu ve skladu.
Dodávky na klíč pro každého Klienta do každého místa v Polsku – můžeme realizovat vlastní přepravou, ale stále spolupracujeme s kurýrními firmami. Jsme propojeni s hlavními distribučními firmami v Polsku.